UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 13767286
nr 1376 7286
Väggur
Gustaviansk stil. Höjd: 60cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
måndag 1 februari 2021
kl 19:30:37
Den Gustavianska stilen
Väggur
Kondition: slitage, skador
nr 1376 7286
Väggur
Gustaviansk stil. Höjd: 60cm
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
måndag 1 februari 2021 |
Den Gustavianska stilen